GÜNCEL HABERLER
Kars Sarıkamış Otel inşaatı tamamlandı hizmete başladı. Otel şehri Beyza Avrupa Birliği daha güçlü bir mali yapıya kavuşmak ve ortak bir politika oluşturmak amacı ile hem üye hem de üyeliğe aday ülkelere çeşitli mali yardımlar sağlamaktadır. Türkiye’de 1963 tarihinden beri Avrupa Birliği mali yardım imkanlarından yararlanmaktadır.
14.05.2014
Sivas İl Özel İdaresi Altyapı Çalışmaları Kapsamındaki İşlerimizin Bir Kısmı Tamamlandı ve Teslim Edildi... Sivas İl Özel İdaresi Altyapı Çalışmaları Fotoğrafları İçin Taahhüt İşleri Linkine Tıklayabilirsiniz.
01.09.2010
Afyonkarahisar iline ait 16 ilçede arsenik arıtma tesisi yapımının mühendislik, projelendirme, zemin etüt çalışmaları, mekanik işleri, elektrik elektronik işleri, inşaat işleri tamamlanarak teslim edilmiştir.
15.10.2010
KALİTE POLİTİKASI

Zirveyi hedef değil, temel almak...

Kalkınmanın yapı taşlarından biri olan inşaat ve enerji sektörünün üstlendiği yaşamsal işlevler, en ince ayrıntılardan başlayarak daima en iyiyi hedeflemeyi gerektirir. Bu dev ve zorlu endüstride öncü bir rol üstlenen GeSa İnşaat, gerçekleştirmiş olduğu ilk projeden bugüne, her zaman "zirve"yi hizmet anlayışının sınırlarını tanımlayan temel  ölçüt olarak benimsemiştir. Çağdaş dünyanın hızla değişen beklentilerine en doğru çözümlerle yanıt verirken, gelişimde, başarıda, rekabette ve hizmette "zirve" ulaşılması hedeflenen değil, yola çıkılan noktayı oluşturmuştur...


© Copyright 2010. Tüm hakları saklıdır. Gesa İnşaat Mühendislik.
Bu site I.E 7 ve üzerinde 1024 x 768 çözünürlük ve üzerine uygun olarak hazırlanmıştır.
Kayseri Web Tasarım